wrangler 4xe
GENEL BAKIŞ
4xe Plug-In Hybrid olarak sunulan Jeep® Wrangler Rubicon, onu bu kadar ünlü yapan iki temel özelliği koruyor: Tarz ve Performans. Wrangler Rubicon 4xe Plug-In Hybrid, kaputunda yeni 4xe Decal, 32" Mud-Terrain lastikleri, öne monteli TrailCam ve Tru-Lok® diferansiyel kilitleme sistemi ile standart olarak sunulmaktadır: Gerçek macera için doğru seçim.
Wrangler Rubicon
Uconnect™ Hizmetleri
Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid'in yerleşik sistemine entegre edilen Uconnect™Hizmetleri* ile App Store ve Google Play'den indirilebilen My Uconnect™ uygulaması sayesinde aracınızla basit ve sezgisel bir şekilde etkileşime girebilirsiniz. 4xe dünyasına özel yeni My eCharge özelliği, şarjı doğrudan cihazınızdan izlemenize ve yönetmenize olanak tanıyor.
Wrangler 4xe
EASYWALLBOX
İsteğe bağlı olarak sunulan yeni easyWallbox, şarj süresini 3 saatten daha az bir süreye düşüren akıllı bir cihazdır. EasyWallbox, evinizin enerji kullanımını algılayabilir ve elektrik kesintilerini önlemek için şarj gücünü uyarlayabilir. Ayrıca, şarj geçmişinizi depolar ve şarjınızı optimize etmek için olağan yüksek kullanımları tahmin eder.
Wrangler 4xe
SÜRÜŞ SIRASINDA ŞARJ
Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid, sürüş sırasında bile şarj edilebilir. e-Coasting özelliği sayesinde frenleme, yavaşlama ve seyir esnasında üretilen kinetik enerjiyi kullanıma hazır enerjiye dönüştürmek mümkündür.
Wrangler 4xe
DAHA DA GÜÇLÜ
4xe Plug-In Hybrid Wrangler, 380 Hp'ye kadar kombine güç ve 6,4 saniyede 0-100 km/s hızlanma ile günlük zorlukların kolaylıkla üstesinden gelir. Elektrifikasyon, 4xe Plug-In Hybrid Wrangler'ın performans seviyesini artırır. Daha güçlüdür, olağanüstü su geçiş yeteneğine sahiptir ve düşük devirlerde maksimum tork sayesinde kendi ruhundan taviz vermeden bir arazi aracı olma özelliğini korur.
Wrangler 4xe
MACERA İÇİN TASARLANAN İÇ MEKAN
Tarz ve kişiliği göz önünde bulunduran kullanışlı alan ve konfor. Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid; ısıtmalı deri koltuklar, her yolcu için geniş alan ve açık hava maceraları için uygun olan çeşitli kilitlenebilir ve su geçirmez saklama bölmelerine sahiptir.